- Zrkadlové a Magnetické hrotmi
Akcie
| Kód | BE200MIR4035 |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 113 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0.0100 kg |
| kompatibilita | 4 |
| magnetická špička | - |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Šírka | 93 mm |
| uhol | 35 ° |
| výška jednotky | 20 mm |
| Zrkadlo v cene | x |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | magnetická špička | Hmotnosť | Zrkadlo v cene | Cena s DPH | |
|---|---|---|---|---|---|
| BE200MAG4 | x | 10 g | - | 108.73 € | |
| BE200MAG55 | x | 10 g | - | 95.26 € | |
| BE200MAG80 | x | 10 g | - | 92.07 € | |
| BE200MIR5535 | - | 10 g | x | 95.26 € | |
| BE200MIR5545 | - | 10 g | x | 95.26 € | |
| BE200MIR5555 | - | 10 g | x | 95.26 € | |
| BE200MIR8035 | - | 15 g | x | 95.26 € | |
| BE200MIR8045 | - | 10 g | x | 109.22 € | |
| BE200MIR8055 | - | 10 g | x | 95.26 € | |
| BE200MIR4035 | - | 10 g | x | 112.55 € | |
| BE200MIR4045 | - | 10 g | x | 105.05 € | |
| BE200MIR4055 | - | 10 g | x | 112.55 € |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík