- Prevedenie: Čierne prevedenie
- Materiál: Vanadium-extra
- Kontakty sťahovákov a vodičov
- 1411-3.2: 1418-1418B
- 1412-4.8: 1418C-1418D
- 1413-6.4: 1418-1418F
- 1414-8: 1418G-1418H
- 1415-8.7: 1418-1418K
Akcie
| Kód | 1415-8.7 |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 95 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0.0650 kg |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Priemer | 11/32 in,8.7 mm |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Šesťhran | 17 mm |
| Šírka | 8 mm |
| Typ čapu | M14-M16 |
| výška jednotky | 8 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Typ čapu | Priemer | Šesťhran | Dĺžka | Hmotnosť | Cena s DPH | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1411-3.2 | M6 | 3.2 mm,1/8 in | 10 mm | 60 mm | 12 g | 11.99 € | |
| 1412-4.8 | M8 | 4.8 mm,3/16 in | 11 mm | 70 mm | 20 g | 14.76 € | |
| 1413-6.4 | M10 | 6.4 mm,1/4 in | 13 mm | 80 mm | 32 g | 14.92 € | |
| 1414-8 | M12 | 8 mm,5/16 in | 14 mm | 85 mm | 45 g | 17.81 € | |
| 1415-8.7 | M14-M16 | 8.7 mm,11/32 in | 17 mm | 95 mm | 65 g | 23.78 € |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík