- nastaviteľný kľúč 9031 a nastaviteľné kliešte 8224
- Balenie: informačná karta
Akcie

| Kód | 9031-8224 |
|---|---|
| čierna | Y |
| hĺbka | 280 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0,6930 kg |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | Y |
| Šírka | 75 mm |
| výška jednotky | 40 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Hmotnosť | Cena s DPH | |
|---|---|---|---|
| 9031-8224 | 693 g | 115.31 € |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík