- vhodný na vyprázdnenie malých nádob
- najčistejšie riešenie pre výmenu
- Odolné najpoužívanejším kvapalinám
Akcie
| Kód | BOD301200 |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 230 mm |
| hmotnosť | 1.24 kg |
| Jednotková hmotnosť | 0.2100 kg |
| marketingový text | Safe to use with the most commonly used fluids in a garage e |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Rozmer balenia | 160 x 225 x 160 mm mm |
| Šírka | 225 mm,195 mm |
| výška | 160 mm |
| výška jednotky | 165 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | výška | Dĺžka | hmotnosť | Šírka | Rozmer balenia | Cena s DPH | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BOD301200 | 160 mm | 160 mm | 1.24 kg | 225 mm,195 mm | 160 x 225 x 160 mm mm | 39.54 € |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík