- ISO 8976
- Prevedenie: pochrómované, impregnované proti korózii
- Vysoko výkonná zliatinové oceľ, rukoväte obliečky PVC
- Štíhla hlava pre ľahký prístup
- Obrobený drážkovaný kĺb pre vyššiu stabilitu
Akcie

| Kód | 6224 DC |
|---|---|
| čeľusť hrúbka | 10 mm |
| čierna | N |
| Hlava hrúbka | 10 mm |
| Hlava šírka | 46 mm |
| hlava výška | 35 mm |
| hĺbka | 280 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0.3900 kg |
| Kolónka EAN kód | 7314150172443 |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | Y |
| roztvorenie britu | 7 mm |
| Šírka | 75 mm |
| uchopovacie kapacita | 32 mm |
| výška jednotky | 25 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | uchopovacie kapacita | Celková dĺžka | Hmotnosť | Hlava hrúbka | Hlava šírka | roztvorenie britu | hlava výška | čeľusť hrúbka | Cena s DPH | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6224 DC | 32 mm | 250 mm | 385 g | 10 mm | 46 mm | 7 mm | 35 mm | 10 mm | 27.40 € |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík