- skrutkovacie matice chladiče pre testovaciu sadu chladiaceho systému
- rýchlospojka
- použitia:
- Acura, Chevrolet, Honda, Isuzu, Lexus, Mercedes-Benz (ML Class-W163-W164), Mitsubishi, Suzuki, Toyota
- Obsiahnutý v saděBE400P24
Akcie
| Kód | BE400P2403 |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 93 mm |
| hmotnosť | 0.12 kg |
| Jednotková hmotnosť | 0.1200 kg |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Šírka | 70 mm |
| výška jednotky | 44 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Celková dĺžka | hmotnosť | Cena s DPH | |
|---|---|---|---|---|
| BE400P2403 | 43,5 mm | 0.12 kg | 31.43 € |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík