- Sada priebojníkov 3646
- Prevedenie: Pokovaný niklom, úderuvzdorná hlava
- Materiál: Vanadium extra, plastový povlak
- DIN 6450. Form D
- Ihla jemné brúsenie a leštenie, osemhranný driek
- V drevenom stojane
Akcie

| Kód | 3646/6 |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 250 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0.6700 kg |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Šírka | 100 mm |
| výška jednotky | 55 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Hmotnosť | Cena s DPH | |
|---|---|---|---|
| 3646/6 | 730 g | 163.10 € |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík