- Sada obojstranných plochých očkových kľúčov v metrických rozmeroch
- Balené v štandardnom kartónovom balení
Akcie
| Kód | 4M/8 |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 271 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0.5000 kg |
| Kolónka EAN kód | 7314150180530 |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Rozmer kľúča | 8 mm |
| Šírka | 85 mm |
| výška jednotky | 67 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Rozmer kľúča | Hmotnosť | Cena s DPH | |
|---|---|---|---|---|
| 4M/8 | 8 mm | 510 g | 137.58 € |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík