- Kžúčov vyhnutých, v metrických rozmeroch.
- Balené v čiernom plastovom púzdre
Akcie
| Kód | 1952M/7T |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 315 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0.9800 kg |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Počet kusov | 7 ks |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Šírka | 70 mm |
| výška jednotky | 55 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Počet kusov | Hmotnosť | Cena s DPH | |
|---|---|---|---|---|
| 1952M/7T | 7 ks | 820 g | 119.00 € |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík