- sada obojstranných očkových kľúčov hlboko vyhnutých, palcových
- Balenie: čierne plastové puzdro
Akcie
| Kód | 2Z/7T |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 345 mm |
| Jednotková hmotnosť | 1,1160 kg |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Rozmer kľúča | 7 mm |
| Šírka | 90 mm |
| výška jednotky | 90 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Rozmer kľúča | Hmotnosť | Cena s DPH | |
|---|---|---|---|---|
| 2Z/7T | 7 mm | 1100 g | 160.88 € |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík