- Sada obojstranných Obnovovacia závitov
- V drevenej škatuľke
- S tabuľkou závitov
Akcie
| Kód | 1450D/2 |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 310 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0.5400 kg |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Šírka | 100 mm |
| výška jednotky | 40 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Hmotnosť | Cena s DPH | |
|---|---|---|---|
| 1450D/2 | 300 g | 180.44 € |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík