- Sada niklovaných imbusových kľúčov, 9 ks, metrické veľkosti
- 2-dielny kompaktný držiak umožňuje jednoduché vybratie kľúčov
- Všetky veľkosti uvedené na držiaku pre jednoduchý výber
- závesná diera
Akcie
| Kód | BE-9878 |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 120 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0.2700 kg |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Počet imbusových kľúčov | 9 |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| rozmery | 9 mm |
| Šírka | 100 mm |
| veľkosť šesťuholníka | 1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8, 10 mm |
| výška jednotky | 25 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | veľkosť šesťuholníka | Hmotnosť | rozmery | Počet imbusových kľúčov | Cena s DPH | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BE-9878 | 1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8, 10 mm | 305 g | 9 mm | 9 | 23.12 € |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík