- List píly na rezanie jemných a stredných materiálov
- Zuby brúsené z troch strán, špičkovo ostré GT ozubenie. Tvrdené hroty zubov vydržia veľmi dlho ostré
- Skrutkovaná dvojzložková rukoväť môže byť použitá na približné 45 ° a 90 ° značenie
Akcie
| Kód | PC-22-GT9 |
|---|---|
| čierna | N |
| Dĺžka | 22 mm |
| hĺbka | 635 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0.4400 kg |
| Kolónka EAN kód | 7311518304386 |
| marketingový text | List pily na řezání jemných a středních materiálů |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | Y |
| Šírka | 145 mm |
| výška jednotky | 25 mm |
| Zubov na palec | 9/10 |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík