- Račňové obrubovací kliešte pre vyššiu kvalitu obrubovací kontaktov
- Račňový mechanizmus sa automaticky uvoľní akonáhle je obrubovanie dokončené
- Vhodné pre profesionálov, ktorí vyžadujú najvyššiu kvalitu ich elektrických spojov
Akcie
| Kód | CR W 04 |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 270 mm |
| Hrúbka | 12 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0.6200 kg |
| Obrubovanie | RG 58-59-62 mm² |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Šírka | 64 mm,75 mm |
| výška jednotky | 50 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Obrubovanie | Celková dĺžka | Hmotnosť | Dĺžka | Šírka | Hrúbka | Cena s DPH | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CR W 04 | RG 58-59-62 mm² | 225 mm | 650 g | 225 mm | 64 mm,75 mm | 12 mm | 179.33 € |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík