- Račňové obrubovací kliešte pre vyššiu kvalitu obrubovací kontaktov
- Račňový mechanizmus sa automaticky uvoľní akonáhle je obrubovanie dokončené
- Vhodné pre profesionálov, ktorí vyžadujú najvyššiu kvalitu ich elektrických spojov
Akcie
| Kód | CR W 02 |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 250 mm |
| Hrúbka | 12 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0.6100 kg |
| obrubovanie | 20-10 AWG,0.5-6.0 mm² |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Šírka | 64 mm,75 mm |
| výška jednotky | 55 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | obrubovanie | Celková dĺžka | Hmotnosť | Dĺžka | Šírka | Hrúbka | Cena s DPH | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CR W 02 | 20-10 AWG,0.5-6.0 mm² | 225 mm | 650 g | 225 mm | 64 mm,75 mm | 12 mm | 180.13 € |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík