- Niekoľko elastických úchytov na dne, veko pre lepšie rozloženie
- držiak na karty spredu bočné pre identifikáciu
- Pogumovaná rukoväť uľahčuje manipuláciu
Akcie
| Kód | 4750FB5B |
|---|---|
| čierna | N |
| Dĺžka | 270 mm mm |
| hĺbka | 0,8100 mm |
| Jednotková hmotnosť | 70 kg |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | 270 |
| Šírka | 60 mm,330 mm |
| výška | N mm |
| výška jednotky | 330 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | výška | Dĺžka | Šírka | Cena s DPH | |
|---|---|---|---|---|---|
| 4750FB5B | N mm | 270 mm mm | 60 mm,330 mm | 28.78 € |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík