- Podpora automatických elektronických nabíjačiek
- BBBC2A: 2 Ah sa používa s BB24-1200
- BBBC4A: 4 Ah sa používa s BB12-760, BB12-1200, BB1224-760 a BB1224-1200
Akcie
| Kód | BBBC2A |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 210 mm |
| hmotnosť | 0.63 kg |
| Jednotková hmotnosť | 0.7250 kg |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Rozmer balenia | 60 x 130 x 215 mm mm |
| Šírka | 130 mm,130 mm |
| výška | 60 mm |
| výška jednotky | 65 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík