- Univerzálny typ F hák na ventily na utiahnutie alebo uvoľnenie poistných ventilov
- Kruhová hlava so silnými čeľusťami zvyšuje kontaktnú plochu s ventilmi.
- Materiál: Medené berýlium
- Nejiskřivý
- Anti-Magnetický a vysoká odolnosť proti korózii
Akcie
| Kód | NSB204-90 |
|---|---|
| Celková dĺžka | 800 mm mm |
| celková šírka | 103 mm |
| čierna | N |
| hĺbka | 780 mm |
| Jednotková hmotnosť | 4,7250 kg |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| roztvorenie priemer | 90 mm |
| Šírka | 316 mm |
| výška jednotky | 65 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Celková dĺžka | Hmotnosť | Celková dĺžka | roztvorenie priemer | celková šírka | Cena s DPH | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NSB204-30 | 200 mm | 293 g | 200 mm mm | 30 mm | 44 mm | 254.12 € | |
| NSB204-32 | 300 mm | 476 g | 300 mm mm | 32 mm | 50 mm | 351.96 € | |
| NSB204-35 | 250 mm | 360 g | 250 mm mm | 35 mm | 47 mm | 284.99 € | |
| NSB204-40 | 300 mm | 487 g | 300 mm mm | 40 mm | 50 mm | 331.18 € | |
| NSB204-45 | 350 mm | 653 g | 350 mm mm | 45 mm | 58 mm | 429.02 € | |
| NSB204-48 | 375 mm | 703 g | 375 mm mm | 48 mm | 62 mm | 453.32 € | |
| NSB204-50 | 400 mm | 786 g | 400 mm mm | 50 mm | 67 mm | 492.68 € | |
| NSB204-55 | 450 mm | 1051 g | 450 mm mm | 55 mm | 73 mm | 589.66 € | |
| NSB204-60 | 500 mm | 1306 g | 500 mm mm | 60 mm | 79 mm | 634.07 € | |
| NSB204-65 | 550 mm | 1439 g | 550 mm mm | 65 mm | 82 mm | 721.83 € | |
| NSB204-70 | 600 mm | 1627 g | 600 mm mm | 70 mm | 85 mm | 794.70 € | |
| NSB204-75 | 650 mm | 1881 g | 650 mm mm | 75 mm | 88 mm | 883.32 € | |
| NSB204-80 | 700 mm | 2152 g | 700 mm mm | 80 mm | 91 mm | 962.84 € | |
| NSB204-85 | 750 mm | 2545 g | 750 mm mm | 85 mm | 97 mm | 1 119.24 € | |
| NSB204-90 | 800 mm | 2733 g | 800 mm mm | 90 mm | 103 mm | 1 234.80 € |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík