- German type Stoning hammer with drevená násada
- Material: Copper Berýlium
- neiskrivom
- Anti-Magnetický a high corrosion resistance
- Fulfilling product štandard UNE 16590
Akcie
| Kód | NSB500-4000 |
|---|---|
| Celková dĺžka | 700 mm mm |
| čierna | N |
| dĺžka hlavy | 167 mm |
| hlava hmotnosť | 4000 g |
| hĺbka | 740 mm |
| Jednotková hmotnosť | 4,2360 kg |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Šírka | 220 mm |
| Šírka hlavy | 56 mm |
| výška jednotky | 66 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | hlava hmotnosť | Hmotnosť | Celková dĺžka | Šírka hlavy | dĺžka hlavy | Cena s DPH | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NSB500-2000 | 2000 g | 2300 g | 400 mm mm | 48 mm | 131 mm | 770.47 € | |
| NSB500-2500 | 2500 g | 3200 g | 700 mm mm | 52 mm | 142 mm | 1 028.34 € | |
| NSB500-3000 | 3000 g | 3700 g | 700 mm mm | 54 mm | 152 mm | 1 119.24 € | |
| NSB500-4000 | 4000 g | 4200 g | 700 mm mm | 56 mm | 167 mm | 1 534.30 € |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík