- Kamenné kladivo nemeckého typu so sklolaminátovým dvojzložkovým rukojeťom
- Materiál: hliníkový bronz
- Nejiskřivý
- Spĺňa štandard produktu UNE 16590
Akcie
| Kód | NS500-1500-FB |
|---|---|
| čierna | N |
| dĺžka hlavy | 119 mm |
| hlava hmotnosť | 1500 g |
| hĺbka | 403 mm |
| Jednotková hmotnosť | 1,8430 kg |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Šírka | 121 mm |
| Šírka hlavy | 43 mm |
| výška jednotky | 45 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | hlava hmotnosť | Hmotnosť | Celková dĺžka | Šírka hlavy | dĺžka hlavy | Cena s DPH | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NS500-1000-FB | 1000 g | 1300 g | 400 mm | 41 mm | 90 mm | 230.38 € | |
| NS500-1500-FB | 1500 g | 1800 g | 400 mm | 43 mm | 119 mm | 326.93 € | |
| NS500-2000-FB | 2000 g | 2300 g | 400 mm | 48 mm | 131 mm | 376.01 € | |
| NS500-2500-FB | 2500 g | 3200 g | 700 mm | 52 mm | 142 mm | 533.70 € | |
| NS500-3000-FB | 3000 g | 3700 g | 700 mm | 54 mm | 152 mm | 578.04 € | |
| NS500-3500-FB | 3500 g | 4200 g | 700 mm | 56 mm | 167 mm | 709.77 € |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík