- Náhradné protičepel k ergo nožniciam.
Akcie
| Kód | R303P |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 225 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0.0630 kg |
| nožnice | Px-S1, Px-M1, Px-L1, PxR-M1, PxR-L1 |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Šírka | 95 mm |
| výška jednotky | 5 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík