- Náhradné predné kolieska pre zdviháky
Akcie
| Kód | BH15000A-02 |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 230 mm |
| Jackov typ | BH15000A |
| Jednotková hmotnosť | 3,7900 kg |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | Y |
| Šírka | 75 mm |
| výška jednotky | 230 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Hmotnosť | Jackov typ | Cena s DPH | |
|---|---|---|---|---|
| BH1A1500-03 | 150 g | BH1A1500 | 47.92 € | |
| BH1A2500-03 | 250 g | BH1A2500 | 140.77 € | |
| BH13000-02 | 810 g | BH13000 | 67.40 € | |
| BH1EU3000-01 | 200 g | BH1EU3000 | 42.87 € | |
| BH11500-02 | 465 g | BH1M1000,BH11500,BH12000 | 53.20 € | |
| BH13000L-02 | 465 g | BH13000L | 27.39 € | |
| BH1S45-03 | 380 g | BH1S45 | 20.54 € | |
| BH15000A-02 | 4000 g | BH15000A | 78.04 € | |
| BH110000A-02 | 7500 g | BH110000A | 141.88 € |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík