- List z uhlíkovej ocele s antikoróznou vrstvou
- Ozubenie s časticami karbidu volfrámu
- Pre všetkých 300 mm / 12 "rámy píl na kov
Akcie
| Kód | 3816-300 |
|---|---|
| čierna | N |
| Dĺžka | 12 mm |
| hĺbka | 380 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0.0600 kg |
| Kolónka EAN kód | 7311518307066 |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | Y |
| Šírka | 90 mm |
| výška jednotky | 5 mm |
| Zubov na palec | 12 |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Dĺžka | Dĺžka | Zubov na palec | Hmotnosť | Cena s DPH | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3816-300 | 12 mm | 300 mm | 12 | 60 g | 18.20 € |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík