- hodinárska pinzeta
- Materiál: Nerezová oceľ, antimagnetické, proti poškodeniu kyselinou
- Prevedenie: Leštenie
Akcie

| Kód | 5465 R |
|---|---|
| čierna | N |
| Dĺžka | 4.13 mm |
| hĺbka | 115 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0.0130 kg |
| Kolónka EAN kód | 7314150145676 |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| pinzeta | 5-SA |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | Y |
| Šírka | 10 mm |
| výška jednotky | 5 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík