- Pokosnice sa používajú na prenášanie zmeraného uhla na spracovávaný kus na strihanie alebo obrábanie
- Táto pokosnice má pevný uhol 90 ° a 135 °
- Čepeľ z nerezovej ocele as otvorom na zavesenie
Akcie
| Kód | 9575-250 |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 280 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0.1800 kg |
| Kolónka EAN kód | 7314150185900 |
| marketingový text | For setting and transfer a measured angle |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | Y |
| Šírka | 180 mm |
| Šírka štvorca | 110 mm |
| výška jednotky | 15 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Dĺžka | Hmotnosť | Šírka štvorca | Cena s DPH | |
|---|---|---|---|---|---|
| 9575-250 | 250 mm | 322 g | 110 mm | 34.44 € |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík