- čistiace pištole
- Výstupná rúrka chránená oceľovou tryskou
- 2 pracovné módy: čistenie (mydlo a vzduch) a sušenie (iba vzduch)
Akcie
| Kód | BPN010 |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 310 mm |
| hmotnosť | 0.9 kg |
| Jednotková hmotnosť | 1,0050 kg |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Prietok vzduchu | 1/4" in |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| rýchlosť | 6000-7500 min |
| spotreba vzduchu | 67 l/min |
| Šírka | 60 mm |
| Tlak v baroch | 6.2 bar |
| výška jednotky | 240 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | spotreba vzduchu | Prietok vzduchu | Tlak v baroch | rýchlosť | hmotnosť | Cena s DPH | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BPN010 | 67 l/min | 1/4" in | 6.2 bar | 6000-7500 min | 0.9 kg | 271.09 € |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík