- ISO 5748
- Prevedenie: Pokovaný niklom a pochrómované, impregnácia proti korózii, jemne leštené
- Materiál: Vanadium-extra, rukoväť z oranžového PVC
Akcie
| Kód | 2686 |
|---|---|
| čeľusť šírka | 2 mm |
| čierna | N |
| Hlava dĺžka | 13 mm |
| Hlava hrúbka | 11 mm |
| Hlava šírka | 20 mm |
| hĺbka | 170 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0.2380 kg |
| Kapacita strihu piano drôt | 2 mm |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Strižná hlava dĺžka | 28 mm |
| Šírka | 60 mm |
| výška britu | 2.0 mm |
| výška jednotky | 30 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík