- čelovka
- Suitable for proximity lighting
- Pripravené pre prácu vo výškach
- Compact and extremely lightweight
- According to DROPS best practices
Akcie
| Kód | TAHBFRL11 |
|---|---|
| čierna | N |
| Dĺžka | 110 mm mm |
| hĺbka | 110 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0,2550 kg |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Rozmer balenia | 90 x 95 x 110 mm mm |
| Šírka | 95 mm |
| šírka | 95 mm |
| výška | 90 mm |
| výška jednotky | 90 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | výška | Dĺžka | Hmotnosť | šírka | Rozmer balenia | Cena s DPH | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TAHBFRL11 | 90 mm | 110 mm mm | 251 g | 95 mm | 90 x 95 x 110 mm mm | 105.78 € |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík