- Automatický jamkár s rázom pri zatlačení - netreba kladivá
- Špička z kalenej ocele
Akcie
| Kód | 1157 |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 175 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0.0500 kg |
| Kolónka EAN kód | 7311518306403 |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Priemer | 2 mm |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | Y |
| Šírka | 80 mm |
| šírka rukoväte | 15 mm |
| výška jednotky | 15 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Celková dĺžka | Hmotnosť | Dĺžka | šírka rukoväte | Priemer | Cena s DPH | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1157 | 130 mm | 35 g | 130 mm | 15 mm | 2 mm | 15.38 € |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík