- Unášač: 3/4 "DIN 3121-H 20 ISO 1174
- Povrch: čiernené
- Materiál: Vysoko výkonná zliatinové oceľ
- S dierou skrz nástroj
- vhodný pre strojové použitie
- Pre maximálnu bezpečnosť použite upínacie pružiny
- D2 = vonkajší priemer užšieho konca
Akcie
| Kód | K8164F |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 54 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0.3400 kg |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Šírka | 47 mm |
| Unášač vnútorný štvorhran | 3/4" |
| Unášač vonkajší štvorhran | 1/2" |
| upínacie pružina | K560F-6 |
| Vonkajší priemer vnútorného zakončenia | 44 mm |
| výška jednotky | 47 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík