- 12 T hydraulické vreteno
- Použitie: Bežne používané ako extraktor nábojov
- 12 Tn kapacita
- 17 mm zdvih
- jemná operácie
Akcie
| Kód | BWHEHS |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 260 mm |
| hmotnosť | 1.4 kg |
| Jednotková hmotnosť | 1.4350 kg |
| Max. zdvíhacím kapacita | 12 |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Šírka | 60 mm |
| výška jednotky | 50 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Dĺžka | Max. zdvíhacím kapacita | hmotnosť | Cena s DPH | |
|---|---|---|---|---|---|
| BWHEHS | 265-282 mm | 12 | 1.4 kg | 302.64 € |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík